+38 (073) 465-32-27

Телефонуйте з будь-якого міста України і ми допоможемо підібрати потрібну деталь

ГОЛОВНА ЯК ПРАЦЮВАТИ ДОСТАВКА КОНТАКТИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМ
Вхід Реєстрація Забули пароль? Запит по VIN Оформити замовлення Новини История Производители Загальний каталог Автошини Диски колісні "Каталог ВАЗ "Лампи Osram "Каталог Novline Правила повернення товару

Корисні поради автомобілістам

Придбання вживаного автомобіля.

Купуючи вельми старий автомобіль, ми зазвичай побоюємося, що він буде часто ламатися, а на проведення ремонтних робіт будуть потрібні досить значні гроші. На що варто звернути свою увагу при покупці, щоб гарантовано уникнути обману?

Існує відмінність в тому, коли Ви купуєте автомобіль у хорошого знайомого чи коли Ви підібрали автомобіль по оголошенню в тиражної газеті або через інтернет. Перше, на що варто звернути головну увагу - це конкретний вік вживаного автомобіля, а також його зразковий пробіг. При цьому вік Ви можете обчислити за забарвленням автомобіля.

При цьому він зобов'язаний бути максимально чистим, щоб налипла бруд не приховувала малопомітні дефекти. Ознака значного віку - повна відсутність блиску і тьмяність фарби. Хоча буває й так, що попередній господар повністю перефарбував машину і ретельно пополірував кузов. Шар полірування нерідко залишає помітні кола на поверхні старої фарби, які видно при бічному освітленні. При перефарбовуванню автомобіля, під ущільнювачами заднього або, приміром, вітрового скла, іноді залишаються сліди колишньої фарби. Подібні сліди можна знайти і на ущільнювачах дверей. Наявність жовтуватих плям може бути ознакою розпочатої корозії під шаром фарби. Вам достатньо несильно натиснути пальцем на подібне місце, щоб відчути м'якість кузовного металу.

Тепер поговоримо про пробіг. По не дуже щільно прилеглим дверей, багажника, а також капоту Ви цілком можете судити про значному пробігу вживаного автомобіля. Річний пробіг машини не повинен перевищувати тридцяти тисяч кілометрів. Якщо річний пробіг начебто невеликий, а підвіска машини практично лежить на землі - не варто купувати її.

Варто пам'ятати - чим менше було у автомобіля господарів, тим ціліше машина.

Зверніть пильну увагу на загальний стан двигуна. Звичайно, Ви навряд чи захочете розібрати його, щоб заміряти основні параметри циліндрів і поршнів, а також визначити рівень зносу двигуна. Просто заміряйте компресію двигуна. Вона повинна відповідати вихідним даним заводу-виробника. Краще виконувати дані вимірювання в обладнаному сервісі. Дана процедура набагато дешевше, ніж придбання нового двигуна.Погляньмо на стан кузова. Корозія різних деталей кузова характеризує неважливе стан автомобіля. Уважно огляньте днище, всі пороги, поперечні і поздовжні лонжерони, нижню частину крил. Свеженанесенной мастика зобов'язана викликати у Вас законне підозра. Двері зобов'язані відкриватися легко, без зусиль. Якщо заїдете на мийку, то зможете визначити щільність ущільнювачів на вікнах і дверях.

Тепер поговоримо про дрібниці. Не варто купувати битий автомобіль. При роботі обігрівача повинен бути відсутнім сильний запах. Педалі зчеплення, а також гальма машини не повинні мати будь-яких слідів протікають рідин Рульове колесо автомобіля має бути без тріщин і не мати сильного люфту. Всі сидіння салону зобов'язані мати прийнятний рівень зносу.

Використовуйте дані поради на практиці і радійте новій покупці.