+38 (073) 465-32-27

Телефонуйте з будь-якого міста України і ми допоможемо підібрати потрібну деталь

ГОЛОВНА ЯК ПРАЦЮВАТИ ДОСТАВКА КОНТАКТИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМ
Вхід Реєстрація Забули пароль? Запит по VIN Оформити замовлення Новини История Производители Загальний каталог Автошини Диски колісні "Каталог ВАЗ "Лампи Osram "Каталог Novline Правила повернення товару

Корисні поради автомобілістам

Запуск двигуна взимку

Як тільки настають сильні морози, вранці Ви можете спостерігати звичну ситуацію: всюди чути натужний тріск автомобільних стартерів, що намагаються безуспішно завести двигуни.

Якщо Ваш двигун не заводиться з чотирьох спроб, не треба більше мучити стартер. Існує чималий ризик, що судорожними спробами завести свій двигун Ви просто-напросто заллєте свічки бензином. У подібному випадку Вам доведеться трохи почекати, коли пари бензину повністю улетучатся і паливна суміш прийде в норму.

Нерідко краще забирати акумулятор додому і трохи почекати, поки він поступово нагріється, а також відновиться. Якщо існує можливість його підзарядити, скористайтеся нею.

Якщо ж підзарядка акумулятора не дає належного ефекту, то необхідно вжити більш серйозні маніпуляції.

Спочатку відкрийте капот своєї машини і перевірте наявність іскри. З цією метою витягніть будь дріт, відповідний до свічки, запустіть стартер, прикладіть провід. Якщо з'явилася електрична іскра, що з'єднує кінець дроту з корпусом, то з запалюванням автомобіля все в порядку. Перевірте свічки запалювання.

Спочатку їх необхідно повністю вивернути і уважно розглянути. Якщо вони облиті паливом або спостерігається чорний наліт, то в такому разі їх все-таки доведеться поміняти на нові свічки. Укрутіть нові свічки ключем на старе місце і включіть запалення. Якщо запасного комплекту немає, візьміть старі свічки і за допомогою газової плити прокалите їх близько п'ятнадцяти хвилин, поки контакти повністю не звільняться від нагару.

Потім поверніть їх у суху ганчірку і тримайте при кімнатній температурі, поки не прикрутіть на своє місце. У вкрай суворі тривалі холоди краще використовувати свічки з пониженням калильним запалюванням. Зазвичай термін роботи у них невисокий, але так Ви зможете проїздити на машині всю зиму.

Нерідко буває так, що при неосновательном ожеледі машини рухаються повільніше людей - практично бампер в бампер; в подібному випадку свічки сильно брудняться через попадання високозбагаченого суміші. Кращим рішенням буде виїзд на порожню трасу і максимальне натиснення педалі газу. Таким способом всі Ваші свічки очистяться.

Якщо двигун продовжує вередувати, додайте в масляну систему приблизно сто грамів бензину, тим самим, розігнавши холодне масло в двигуні. Після того, як Ваш двигун грунтовно прогріється, надлишки бензину просто випаруються.

Ви можете придбати сучасний передпусковий підігрівач, здатний завчасно підігріти воду в працюючому радіаторі опалення. Вони можуть коштувати вельми дорого, але працездатність Вашого автомобіля коштує набагато дорожче.

Деякі моделі передпускових підігрівачів здатні заздалегідь завести двигун, включити автопечки, обігрівачі стекол і тп.

У тому випадку, якщо Ви зупинилися десь на продувається замерзлої трасі, двигун категорично не можна вимикати, інакше Ви його просто більше не заведете. Якщо Ваш двигун все ж заглох, то прямо під картером двигуна розпаліть маленький багаття (машину потрібно злегка підняти домкратом) використовуючи дерев'яні елементи ящиків або абсолютно будь-яку тканину, злегка змочену в бензині.

Прогрівати картер двигуна необхідно вкрай обережно, щоб не спалити дроти запалювання, а також численні гумові трубки. Категорично не варто цього робити, якщо двигун забруднити паливом або патьоками масла, так як існує велика небезпека виникнення пожежі.

Якщо все виконувати своєчасно, двигун Ви зможете завести практично в будь-якій надзвичайній ситуації.