+38 (073) 465-32-27

Телефонуйте з будь-якого міста України і ми допоможемо підібрати потрібну деталь

ГОЛОВНА ЯК ПРАЦЮВАТИ ДОСТАВКА КОНТАКТИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМ
Вхід Реєстрація Забули пароль? Запит по VIN Оформити замовлення Новини История Производители Загальний каталог Автошини Диски колісні "Каталог ВАЗ "Лампи Osram "Каталог Novline Правила повернення товару

Корисні поради автомобілістам

Усунення неприємних запахів усередині салону автомобіля

Фактично кожен власник вживаного автомобіля нерідко змушений зіткнутися з проблемою формування вельми неприємного запаху всередині салону. Якогось одного рецепта боротьби з цим підібрати неможливо, так як виникнення запахів може мати абсолютно різну природу, і відповідно, існують різноманітні способи боротьби з ними.

Найпростіше боротися з неприємними запахами всередині салону за допомогою використання спеціальних штучних ароматизаторів. Їх монтують на повітроводи або прямо розпилюють в салоні. Зазвичай такими ароматизаторами є аерозольні, а також гелієві нейтралізатори неприємних запахів.

Дані препарати успішно борються з відносно слабкими запахами, і не завжди справляються зі стійкими запахами. Їх аромат зазвичай маскує або нейтралізує не дуже приємний запах.

Причиною виникнення поганого запаху може стати порушення роботи вбудованої системи клімат контролю. Для грамотної очищення кондиціонерів потрібно використовувати спеціальні аерозолі, які потім впорскують у воздуховод. Якщо використання аерозолю не привело до усунення неприємного запаху, доведеться повністю розбирати і вручну чистити радіатор.

Нерідко причиною формування поганого запаху є впитавшийся в оббивку і пластикові деталі салону тютюновий дим. Помітно приглушити запах тютюну зможуть кошти для полірування та очищення торпеди, що містять ароматизирующие добавки. Крім того, намагайтеся регулярно очищати попільничку, а також обробляти оббивку салону необхідним чистячим препаратом. У автомагазині нерідко можна зустріти спеціально розроблені нейтралізатори тютюнового диму.

Іншим джерелом огидного запаху можуть стати злежалі за зиму ворсові килимки. Просочившись за зиму вологою, вони постійно залишаються сирими, і зі збільшенням вуличних температур починають просто смердіти. Їх простіше цілком замінити ну або, як мінімум, випрати і ретельно висушити.

Якщо у Вашому автомобілі часто перевозять домашніх вихованців, це теж може стати джерелом запаху. В даному випадку краще застосовувати нейтралізуючі дезодоранти і ретельно очищати оббивку салону від слідів шерсті тварин.

Деякі запахи як, наприклад, запах газу або трупний запах вивести практично нереально. У такому випадку Вам залишається повністю змінити оббивку внутрішнього салону автомобіля.