+38 (073) 465-32-27

Телефонуйте з будь-якого міста України і ми допоможемо підібрати потрібну деталь

ГОЛОВНА ЯК ПРАЦЮВАТИ ДОСТАВКА КОНТАКТИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМ
Вхід Реєстрація Забули пароль? Запит по VIN Оформити замовлення Новини История Производители Загальний каталог Автошини Диски колісні "Каталог ВАЗ "Лампи Osram "Каталог Novline Правила повернення товару

Корисні поради автомобілістам

Вибираємо автозапчастини: оригінальна деталь або аналог?

Кожному водієві нерідко доводилося стикатися з лагодженням кузова, і зовсім не важливо, був чи це ремонт ЗІЛа, ремонт вантажного автомобіля МАЗ та ін. І в будь-якому випадку виникає питання - міняти, наприклад, розбите крило цілком або відразу встановлювати цілу двері, і, як наслідок, господар авто спантеличується, яку ж запчастина придбати. Як правило, вибір може бути тільки з трьох варіантів, які зараз і розглянемо докладно в цій статті, торкнувшись як плюси, так і мінуси кожного варіанту.

Наприклад, покупка нової оригінальної запасної частини, чим не вдалий варіант? Плюси очевидні: вона «рідна», вироблена з того ж матеріалу і тим же виробником, що і кузов. Якщо, приміром, на цій деталі повинна бути оцинковка - то можна бути впевненим, що вона там буде обов'язково. Коли автомобіль, що підлягає ремонту, практично новий, оригінальне деталь - ідеальний варіант, хоча, правда, і досить дорогий.

Якщо машина вже далеко не першої свіжості, то вартість оригінальної деталі може скласти досить відчутну частину від всієї ринкової ціни автомобіля. Якщо варіант з оригінальними деталями - не ваш, тоді слід підійти до більш гуманного варіанту, звернувши увагу на іспанських, китайський, італійських та інших компаній-виробників, у яких бувають аналогові запчастини цілком хорошої якості, а за ціною істотно дешевше оригінальних. Адже більшість таких компаній спеціалізуються вже тривалий час на випуску цієї продукції. Але, в більшості випадків, встановлюючи не оригінал, автомеханіком доводиться неабияк потрудитися, підганяючи встановлювану деталь. Мабуть, це основний мінус даного товару. Ще до мінусів можна віднести відсутність належного покриття (оцинковки), який був би на оригінальному продукті.

Третій варіант, який для багатьох вважається найбільш прийнятним, знайти потрібну запасну частину на розбиранні. Але тут знову є мінус: деталь, хоч і буде оригінальною, але вже з пристойною ступенем зносу, а за ціною може коштувати набагато дорожче, ніж новий китайський побратим. Проте плюс в покупці деталей з розбору завжди є, але тільки за тієї умови, якщо вона не перебувала вже в ремонті. Якщо ж в очі відразу впадають проведені фарбувальні роботи, або видно сліди ремонту, то таку деталь краще не купувати взагалі. Наслідки установки подібної запчастини можуть понести за собою відчутні негативні наслідки, і, причому, не тільки у фінансовому плані.