+38 (073) 465-32-27

Телефонуйте з будь-якого міста України і ми допоможемо підібрати потрібну деталь

ГОЛОВНА ЯК ПРАЦЮВАТИ ДОСТАВКА КОНТАКТИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМ
Вхід Реєстрація Забули пароль? Запит по VIN Оформити замовлення Новини История Производители Загальний каталог Автошини Диски колісні "Каталог ВАЗ "Лампи Osram "Каталог Novline Правила повернення товару

Корисні поради автомобілістам

Вибір покришок для автомобіля.

У момент вибору шин варто ознайомитися з технічними властивостями відзначеними виготовлювачем в інструкції - це, в першу чергу розмір і вид шин встановлених на автомобілі. Відмічені габарити і тип покришок, вважаються оптимальними для вашого авто, вони були підібрані заводом виробником.

Але слід знати, що шини які завод радить монтувати на авто забезпечують не найкращу зчіплюваність з дорожнім покриттям, але також керованість автомобілем і прохідність по бездоріжжю. Вони вважаються підходящим варіантом, однак не найкращим. По суті справи кожен власник автомобіля намагається особисто підібрати найкращий варіант покришок для власного автомобіля, з якими стане можливо безпечно керувати автомобілем і які будуть відповідати всім запитам споживача.

Якщо ви вирішили замінити покришки, потрібно підібрати колеса підходящі діаметру колеса поставленого виробником або ж близьким за розмірами з ним. Відхилення розмірів від рекомендованих заводом не повинні перевищувати 2% від діаметра колеса. Ще не потрібно економити на гумі, само собою зрозуміло, якщо ви радісний власник Alfa Romeo MiTo +2009, то ви в змозі придбати собі найкращі модифікації, але якщо у вас нету великих коштів, спробуйте підібрати максимально відповідні варіації.

Шини також крім розмірів розрізняються видом. Вони можуть бути зимовими, літніми, позасезонним.

Літніми шинами вважаються покришки, приготовані з міцною гуми, яка має високу зносостійкість і може бути застосована при великих температурних режимах і при великих значеннях коефіцієнта тертя. При збільшенні температури така гума робиться еластичною, і це зі свого боку збільшує зчеплення з колійним покриттям. Літні покришки ще бувають дощові з індексом Rain - з метою експлуатування в умовах з підвищеним випаданням опадів. А також з індексом Reinforced - посилені дощові, які вживають для їзди на сильно залитих ділянках колії. При зниженні температури такі покришки використовувати не вийде.

Зимові шини- виробляють з м'яких гум, які здатні зберігати при низькій температурі м'якість. На протекторі у подібних покришок присутній багато глибоких вузьких прорізів, що поліпшує зчеплення покришок з покриттям дороги в зимову пору року при наявності снігопаду на магістралі і в умовах ожеледиці. На такі покришки наносять особливу маркування щось ніби сніжинки. Подібні покришки можуть бути оснащені шипами. Належить приймати до уваги, що дані шини на сухому асфальті посилюють контрольованість автомобілем, а також шиповані покришки можуть псувати асфальтове покриття.

Позасезонні шини- такі покришки не сильно відповідають назвою, Такі шини в дійсності є перехідними між сезонами. Вживати подібні шини влітку не доцільно, оскільки вони схильні будуть надмірного зносу завдяки збільшених температур. Взимку вживання подібних шин призводить до поганої керованості автомобілем, оскільки посилюється зчіплюваність гуми з поверхнею шляху. Їх можна використовувати в таких регіонах в яких річна температура не вище +10, а в зимовий час не менш 0 градусів.

У момент вибору шин особливу увагу також потрібно звертати на такі дані покришок як зображення і вид протектора.

Протектор зустрічається спрямований, асиметричний і універсальний.

На протекторі показують напрямок обертання колеса за допомогою стрілки, вказується бік монтажу колеса - зовнішня або ж внутрішня. Колеса в при такому варіанті діляться на ліві і праві. Також протектори існують універсальними, можуть бути встановлені без будь-яких правил.