+38 (073) 465-32-27

Телефонуйте з будь-якого міста України і ми допоможемо підібрати потрібну деталь

ГОЛОВНА ЯК ПРАЦЮВАТИ ДОСТАВКА КОНТАКТИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМ
Вхід Реєстрація Забули пароль? Запит по VIN Оформити замовлення Новини История Производители Загальний каталог Автошини Диски колісні "Каталог ВАЗ "Лампи Osram "Каталог Novline Правила повернення товару

Корисні поради автомобілістам

Як правильно вибрати моторне масло?

Якщо у вас є автомобіль, то в ньому потрібно періодично міняти масло, тому з часом його властивості слабшають. Перш ніж вибрати масло, необхідно вивчити технічні параметри автомобіля, для якого це масло призначене. Автолюбитель, коли вибирає моторне масло, повинен віддати перевагу те, яке повністю відповідає технічним параметрам його машини і рекомендовано фірмою-виробником автомобіля. Якщо такого масла немає, то слід вибирати, дотримуючись вказівки класів API, АСЕА (раніше був ССМС), ILSAC. Якщо у вас транспорт американського виробництва, то їм краще підходить масло, сертифіковане класифікацією API, а для європейської техніки, - за класифікацією АСЕА.

Якщо двигун вашого «залізного коня» працює на бензині, то краще користуватися маслом категорії «S». Для дизельних призначена категорія «C». На етикетці проставлено двохбуквене позначення: перша - «S» або «C», а друга - латинська буква, яку використовують для позначення якості масла. Чим ближче буква-маркування до кінця алфавіту, тим краще якість масла.

Має сенс вивчити типи моторного масла. Воно буває мінеральне, напівсинтетичне або повністю синтетичне. Ще буває гидрокрекинговоє масло, яке близьке за своїми якісними характеристиками до синтетики.

Якщо виходити з вартісних характеристик моторного масла, то слід сказати, що синтетичне набагато дорожче, ніж мінеральне. Застосовувати «синтетику» можна тільки у випадку, якщо автомобіль експлуатується аж ніяк не в ідеальних умовах.

Необхідно знати маркування масла про в'язкості. Вона зазвичай позначається значком SAE і комбінацією цифр після нього. Це дуже важливий критерій. Дана інформація розповідає автовласникові про в'язкісних властивостях масла в залежності від різних температур. На зимовому маслі проставляється літера «W», від англійського «winter» - зима. Модно навести приклад: SAE 0W, 5W і т.д. Літнє масло виробники позначають числом (наприклад, SAE 20). Всесезонне масло позначається у вигляді комбінації зимових та літніх видів позначень. У маркуванні всесезонного масла індекс позначає, яка мінімальна температура рекомендована виробником для використання масла. Все просто: потрібно від зимового індексу відняти 35, і вийде ця мінімальна температура.

Купувати моторне масло найкраще в магазині, який спеціалізується на продажу запчастин і моторних масел. Непогано також буде закуповувати масло безпосередньо у виробника. Цим буде гарантовано те, що ви врятуєте свій автомобіль від підробленого масла.