+38 (073) 465-32-27

Телефонуйте з будь-якого міста України і ми допоможемо підібрати потрібну деталь

ГОЛОВНА ЯК ПРАЦЮВАТИ ДОСТАВКА КОНТАКТИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМ
Вхід Реєстрація Забули пароль? Запит по VIN Оформити замовлення Новини История Производители Загальний каталог Автошини Диски колісні "Каталог ВАЗ "Лампи Osram "Каталог Novline Правила повернення товару

Корисні поради автомобілістам

Як правильно вибрати і використовувати антифриз?

Наскільки правильно буде працювати двигун, велику роль відіграє його охолодження. І під сумнів навіть не ставиться, наскільки важливий вибір антифризу.

Коли ви купили новий автомобіль, антифриз відразу слід змінити на новий, адже купуючи автомобіль, ніколи не знаєш, який антифриз був залитий в двигун і взагалі, хто його туди заливав. Антифриз також необхідно змінити після його зносу, визначається ступінь зносу за кольором. Після того як тосол почорніє або стає прозорим, його відразу необхідно замінити, це говорить про те, що свої функції він вже е виконує. За інструкцією необхідно проводити повну заміну антифризу черезкожні два роки. З часом тосол втрачає всі свої охолоджуючі функції і стає абсолютно марним, і крім цього, може завдати шкоди автомобілю.

Коли вибираєте тосол, необхідно керуватися усіма вимогами, які безпосередньо встановлені виробником автомобіля. У цьому випадку необхідно уважно переглянути паспорт, інструкцію по експлуатації автомобіля вашої моделі. Якщо у вас немає такої можливо, тоді краще проконсультуватися в автосервісі у фахівця, також необхідно враховувати, що автосервіс повинен бути ні будь-якої придорожній, а фірмовий. Також необхідно пам'ятати, що для кожної моделі автомобіля виробник підбирає індивідуально охолоджувальні засоби, все залежить від внутрішнього кожуха двигуна. Ось тому не слід спиратися на поради сусіда. Перед початком використання антифриз необхідно розвести строго в тих пропорціях, які вказані в інструкції, також слід мати на увазі, що не можна заливати просту воду, а необхідно використовувати строго дистильовану.

Робота двигуна автомобіля буде прямо залежати від того, якої якості охолоджувальної рідини ви заллєте, ось тому необхідно виконувати всі вказівки в інструкції, а також, вчасно відпрацьований антифриз замінювати на новий.